Kalender 2018 - 2019

Tweede afdeling
Heenronde
8 september (15.00) 10 november (14.30)
Vloedbeemden

Stort Sport 2-1 Zonnekloppers - Stort Sport
Barrier
Warande 8-3 Germinal - W.Spin
Den Berg
Germinal 5-4 Warande - Krabbers
Schijf
Zonnekloppers (14.30) 3-3 Vloedbeemden - Jong Lansiers
W.Spin
Sparta Blauw-Wit 4-2 Barrier - Sparta Blauw-Wit
Jong Lansiers
Krabbers 1-3 Den Berg - Schijf
15 september (15.00) 17 november (14.30)
Warande
Vloedbeemden 2-2 W.Spin - Zonnekloppers
Germinal
Barrier 3-2 Krabbers - Germinal
Zonnekloppers
Den Berg (14.30) 6-2 Jong Lansiers - Warande
W.Spin
Schijf 1-5 Sparta Blauw-Wit - Vloedbeemden
Krabbers
Sparta Blauw-Wit 1-1 Schijf - Barrier
Jong Lansiers
Stort Sport 0-3 Stort Sport - Den Berg (16.00)
22 september (15.00) 24 november (14.30)
Stort Sport
Warande (16.00) 8-0 W.Spin - Stort Sport
Vloedbeemden
Germinal 1-2 Zonnekloppers - Krabbers
Barrier
Zonnekloppers 2-5 Germinal - Jong Lansiers
Den Berg
W.Spin 4-4 Warande - Sparta Blauw-Wit
Schijf
Krabbers (14.30) 4-4 Vloedbeemden - Schijf
Sparta Blauw-Wit
Jong Lansiers 0-0 Barrier - Den Berg
29 september (15.00) 1 december (14.30)
Germinal - Warande Krabbers - W.Spin
Zonnekloppers - Vloedbeemden (14.30) Jong Lansiers - Zonnekloppers
W.Spin - Barrier Sparta Blauw-Wit - Germinal
Krabbers - Den Berg Schijf - Warande
Jong Lansiers - Schijf Den Berg - Vloedbeemden
Stort Sport - Sp.Bl.-Wit (6 okt-16.00) Barrier - Stort Sport
13 oktober (15.00) 8 december (14.30)
Zonnekloppers - Germinal (14.30) Stort Sport - Krabbers (16.00)
W.Spin - Warande W.Spin - Jong Lansiers
Krabbers - Vloedbeemden Zonnekloppers - Sparta Blauw-Wit
Jong Lansiers - Barrier Germinal - Schijf
Sparta Blauw-Wit - Den Berg Warande - Den Berg
Stort Sport - Schijf (16.00) Vloedbeemden - Barrier
20 oktober (15.00)
Germinal - Stort Sport
Warande - Zonnekloppers
Vloedbeemden - W.Spin
Barrier - Krabbers
Den Berg - Jong Lansiers
Schijf - Sparta Blauw-Wit (14.30)
Terugronde
15 december (14.30) 23 februari (14.30)
Stort Sport - Vloedbeemden (16.00) Stort Sport - Zonnekloppers (16.00)
Warande - Barrier W.Spin - Germinal
Germinal - Den Berg Krabbers - Warande
Zonnekloppers - Schijf Jong Lansiers - Vloedbeemden (2mrt)
Sparta Blauw-Wit - W.Spin Sparta Blauw-Wit - Barrier
Krabbers - Jong Lansiers Schijf - Den Berg
12 januari (14.30) 9 maart (15.00)
Vloedbeemden - Warande Zonnekloppers - W.Spin (14.30)
Barrier - Germinal Germinal - Krabbers
Den Berg - Zonnekloppers Warande - Jong Lansiers
Schijf - W.Spin (22 dec) Vloedbeemden - Sparta Blauw-Wit
Sparta Blauw-Wit - Krabbers Barrier - Schijf
Stort Sport - Jong Lansiers (16.00) Den Berg - Stort Sport
19 januari (14.30) 16 maart (15.00)
Warande - Stort Sport Stort Sport - W.Spin (16.00)
Germinal - Vloedbeemden Krabbers - Zonnekloppers
Zonnekloppers - Barrier Jong Lansiers - Germinal
W.Spin - Den Berg Sparta Blauw-Wit - Warande
Krabbers - Schijf Schijf - Vloedbeemden (14.30)
Jong Lansiers - Sparta Blauw-Wit Den Berg - Barrier
26 januari (14.30) 30 maart (15.00)
Warande - Germinal W.Spin - Krabbers
Vloedbeemden - Zonnekloppers Zonnekloppers - Jong Lansiers (14.30)
Barrier - W.Spin Germinal - Sparta Blauw-Wit
Den Berg - Krabbers Warande - Schijf
Schijf - Jong Lansiers Vloedbeemden - Den Berg
Sparta Blauw-Wit - Stort Sport Stort Sport - Barrier (16.00)
2 februari (14.30) 6 april (15.00)
Stort Sport - Germinal (16.00) Krabbers - Stort Sport
Zonnekloppers - Warande Jong Lansiers - W.Spin
W.Spin - Vloedbeemden Sparta Blauw-Wit - Zonnekloppers
Krabbers - Barrier Schijf - Germinal (14.30)
Jong Lansiers - Den Berg (5 jan) Den Berg - Warande
Sparta Blauw-Wit - Schijf Barrier - Vloedbeemden
9 februari (14.30)
Germinal - Zonnekloppers
Warande - W.Spin
Vloedbeemden - Krabbers
Barrier - Jong Lansiers
Den Berg - Sparta Blauw-Wit
Schijf - Stort Sport