Kalender 2018-2019

Vijfde afdeling
Heenronde
8 september (15.00) 10 november (14.30)
Turkse FC - Geneberg Zonnekloppers - Geneberg (17.00)
Red Star - De Koekoek (16.30) 3-2 VK.Kolonie - Van Broekhoven
Van BroekhoveN - Horst 1-4 De Koekoek - Pullman
FC.Kolonie - Zonnekloppers 3-2 Turkse FC - Olmen
Atib Leopoldsburg - VK.Kolonie 1-5 Red Star - Atib Leopoldsburg (16.30)
Olmen - Pullman 3-2 Horst - FC.Kolonie
15 september (15.00) 17 november (14.30)
De Koekoek - Turkse FC 3-4 VK.Kolonie - Zonnekloppers
Van Broekhoven - Red Star 0-4 Pullman - Van Broekhoven
Zonnekloppers - Horst (17.00) 0-2 Olmen - De Koekoek
VK.Kolonie - FC.Kolonie 5-2 Atib Leopoldsburg - Turkse FC
Pullman - Atib Leopoldsburg 1-4 Red Star - FC.kolonie
Geneberg - Olmen 6-3 Geneberg - Horst
22 september (15.00) 24 november (14.30)
De Koekoek - Geneberg 2-8 VK.Kolonie - Geneberg
Turkse FC - Van Broekhoven 4-4 Pullman - Zonnekloppers
Red Star - Zonnekloppers (16.30) 6-1 Van Broekhoven - Olmen
Horst - VK.Kolonie 3-10 De Koekoek - Atib Leopoldsburg
FC.Kolonie - Pullman 3-3 Turkse FC - FC.Kolonie
Atib Leopoldsburg - Olmen 4-4 Red Star - Horst (16.30)
29 september (15.00) 1 december (14.30)
Van Broekhoven - De Koekoek 4-5 Pullman - VK.Kolonie
Zonnekloppers - Turkse FC (17.00) 7-1 Olmen - Zonnekloppers
VK.Kolonie - Red Star 4-0 Atib Leopoldsburg - Van Broekhoven
Pullman - Horst 1-3 FC.Kolonie - De Koekoek
Olmen - FC.Kolonie 2-1 Horst - Turkse FC
Geneberg - Atib Leopoldsburg (6 okt) Red Star - Geneberg (16.30)
13 oktober (15.00) 8 december (14.30)
Van Broekhoven - Geneberg 0-5 Geneberg - Pullman
De Koekoek - Zonnekloppers (15.00) 1-2 VK.Kolonie - Olmen
Turkse FC - VK.Kolonie 0-0 Zonnekloppers - Atib Leopoldsburg (17.00)
Red Star - Pullman (16.30) 3-0 Van Broekhoven - FC.Kolonie
Horst - Olmen 1-2 De Koekoek - Horst
FC.Kolonie - Atib Leopoldsburg 2-4 Turkse FC - Red Star
20 oktober (15.00)
Zonnekloppers - Van Broekhoven (17.00) 5-0 ff
VK.Kolonie - De Koekoek 6-0
Pullman - Turkse FC 2-3 STOPGEZET 55"
Olmen - Red Star 1-2
Atib Leopoldsburg - Horst 3-0
Geneberg - FC.Kolonie 4-3
Terugronde
15 december (14.30) 23 februari (14.30)
Geneberg - Turkse FC Geneberg - Zonnekloppers
De Koekoek - Red Star Van Broekhoven - VK.Kolonie
Van Broekhoven - Horst Pullman - De Koekoek
Zonnekloppers - FC.Kolonie (17.00) Olmen - Turkse FC
VK.Kolonie - Atib Leopoldsburg Atib Leopoldsburg - Red Star
Pullman - Olmen FC.Kolonie - Horst
12 januari (14.30) 9 maart (15.00)
Turkse FC - De Koekoek Zonnekloppers - VK.Kolonie (17.00)
Red Star - Van Broekhoven (16.30) Van Broekhoven - Pullman
Horst - Zonnekloppers De Koekoek - Olmen
FC.Kolonie - VK.Kolonie Turkse FC - Atib Leopoldsburg
Atib Leopoldsburg - Pullman FC.Kolonie - Red Star
Olmen - Geneberg Horst - Geneberg
19 januari (14.30) 16 maart (15.00)
Geneberg - De Koekoek Geneberg - VK.Kolonie
Van Broekhoven - Turkse FC Zonnekloppers - pullman (17.00)
Zonnekloppers - Red Star (17.00) Olmen - Van Broekhoven
VK.Kolonie - Horst Atib Leopoldsburg - De Koekoek
Pullman - FC.Kolonie FC.Kolonie - Turkse FC
Olmen - Atib Leopoldsburg Horst - Red Star
26 januari (14.30) 30 maart (15.00)
De Koekoek - Van Broekhoven VK.Kolonie - Pullman
Turkse FC - Zonnekloppers Zonnekloppers - Olmen (17.00)
Red Star - VK.Kolonie (16.30) Van Broekhoven - Atib Leopoldsburg
Horst - Pullman De Koekoek - FC.Kolonie
FC.Kolonie - Olmen Turkse FC - Horst
Atib Leopoldsburg - Geneberg Geneberg - Red Star
2 februari (14.30) 6 april (15.00)
Geneberg - Van Broekhoven Pullman - Geneberg
Zonnekloppers - De Koekoek (17.00) Olmen - VK.Kolonie
VK.Kolonie - Turkse FC Atib Leopoldsburg - Zonnekloppers
Pullman - Red Star FC.Kolonie - Van Broekhoven
Olmen - Horst Horst - De Koekoek
Atib Leopoldsburg - FC.Kolonie Red Star - Turkse FC (16.30)
9 februari (14.30)
Van Broekhoven - Zonnekloppers
De Koekoek - VK.Kolonie
Turkse FC - Pullman
Red Star - Olmen (16.30)
Horst - Atib Leopoldsburg
FC.Kolonie - Geneberg